Współpraca

Promuję aktywności, których sam jestem ciekawy

W sieci oraz księgarniach znaleźć można wiele wydawnictw branżowych, które w szczegółach opowiadają o fotografii, nurkowaniu czy lotach szybowcami. Bakcyl na start w tę stronę nie idzie - w swoich tekstach przedstawiam podstawowe informacje, które każdemu pozwalają stawiać pierwsze kroki w wybranej aktywności. To co wydarzy się później, zależy już wyłącznie od indywidualnego zaangażowania.

Formy, w jakich promuję aktywności:
  • piszę artykuły dedykowane wybranej aktywności,
  • prowadzę rozmowy z osobami aktywnymi - specjalistami w dziedzinie,
  • opracowuję recenzje poradników dla osób początkujących,
  • zamieszczam zapowiedzi i relacje z interesujacych wydarzeń.
Dotychczas miałem przyjemność współpracować m.in. z:

"Ludzie mają różne pasje. Jedni mają geocaching, a inni? Są tacy, którzy z pasją piszą o ciekawych sposobach spędzania wolnego czasu, wypróbowując wszystko na sobie :) Zapraszam do lektury bloga 'Bakcyl na start'. PS. Tylko uważajcie, pasją można się łatwo zarazić ;) "

keszomaniacy.pl


"Mega fajnie napisany tekst o tym, co jest dla nas ważne w United KM, dlaczego warto trenować i jak wygląda typowa ścieżka rozwoju w naszej organizacji."

kravmagaplus.pl


"A może by tak zacząć morsować?  Bakcylnastart.pl wyjaśnia po co właściwie to robić! Zapraszamy na ciekawy artykuł o morsowaniu dla początkujących."

Morsy w Łodzi


"Czym jest kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy? Kto może w nim uczestniczyć? Jakiej wiedzy dostarcza? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale bakcylnastart.pl." 

WSRM w Łodzi

Jeżeli chcielibyście razem ze mną wypromować intersującą aktywność, osobę lub wydarzenie wyślijcie wiadomość e-mail na kontakt@bakcylnastart.pl, znajdźcie @bakcylnastart na Facebooku lub skorzystajcie z poniższego formularza.